RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:09 pm

Por Luljeta me emocione te pa mase nga njenjat qe kishte per kete djale shume simpatik ,filloje te belbzonte kaaamaarjer te luuutem
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:10 pm

per mua thjesht nje cola jo i thote artani do marim vere me e pershtatshme per nje dreke si kjo e sotmja.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:11 pm

ç'po ndodhte brenda saj...?ç'ishte kjo vale e ngrohte qe ja pershkoi gjithe qenien...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:18 pm

sarrinte te kontrollonte situaten dmth po i dilte situata nga dora Laughing Laughing por artani e nuhati nje gje te tille dhe ..........

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:20 pm

Dhe me nje xhentile si djale i edukuar qe eshte ,ja merr luljetes doren dhe ja ferkon lehte ,duke e veshtruar me nje shikim te embel
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:22 pm

dhe ajo qe po dridhej e tera nga fakti se mos kuptonte gje Artani...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:23 pm

ndjenjen qe e kishte kapluar te teren...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:24 pm

diçka po ndodhte ..ndoshta e pashpjegueshme per lulin pasi po ndjente te njejtat gjera qe kish ndjere me dashurine e pare te jetes se saj me te ndjerin... te dashurin .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:25 pm

Po si mundet ,s'ka mundesi ,kaq shpejt ,po brente vehten me pyetje,Luljet duke mos e pas mendjen se ç' thoshte bute ,Artani...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:25 pm

Por artani shume i zgjuar nuk i lla qe te kuptoje/
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:27 pm

por suprizat nuk mbaruan aty ...ne dalje te lokalit luxos takojne ........

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:29 pm

Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!
tha Luljeta me vete
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:33 pm

uou seç u pershkrua nga nje ndjenje e magjishme artani .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:34 pm

Ju duk se e njifte ate djalin ,por nuk ishte ai qe mendoj
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:35 pm

gjithsesi e rendesishme ishte qe ato u ndjene mire nen shoqerine e njeri tjetrit .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:42 pm

Mbasi hengren nje dreke te shijshme ,Luljetes i duhej te largohej sepse tek dera e restorantit qendronte nje femer e holle dhe e gjate ,sikur te ishte motra e te dashurit te saje qe kishte vdekur dhe kesaj i vinte turpe po ta takoje me Tanin
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:49 pm

pas drekes artani falenderoj lulin per kete dreke te mrekullueshme qe kishin kaluar bashke por ne dalje te lokalit artanit i shkuan syte tek kjo vajza e holle dhe e gjate dhe u shtang ne menyre te pakontrolluar ...gje qe te ben te mendosh qe ishte dashuri me shikim te pare ......

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:51 pm

Dhe Luljeta e shikon Artanin me nje ironi te eger sikur artani te ish burri i saja
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:53 pm

pikerisht ishte diçka e brendshme te cilen luli nuk e kontrolloi dot dhe as qe beri mundimin tia prezantonte artanit kete vajzen e holle dhe te gjate .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 4:55 pm

Por ,vajza vertete ishte ish kunata e Luljetes qe do te kishte ne te ardhmen sikur i dashuri te rronte akoma
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:58 pm

artani nuk ngurroi te hynte ne bisede si e si per ta njohur me mire vajzen apo ndoshta dhe per nje mini prezantim....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Elizabella prej Tue Jan 20, 2009 5:59 pm

por vajza as nuk ja vari Artanit ,ajo ishte hutuar duke shikua Luljeten ,qe ishte po thuaj ma e hutuar se ajo
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 7:56 am

Arta ti je e pyet Luljeta ,mami dhe te gjithe familja si jane ,u me fal se harrova ky eshte nje shoku imi Artani .
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 7:58 am

Arta e veshtroi si me dyshim,por nuk e dha vehten dhe me perzemersi e pershendeti ngrohtesisht.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 10:08 am

Artanu u zbe ne feture ,dhe me nje cuditje te madhe pyeti veten ,po ku e njef kjo kete vaze simpatike dhe si nje top modele
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi