RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Thu Jan 22, 2009 1:18 am

Arta e pyet;po pse ç'mendon ti ,per Artanin?
mendoj se n.q.s. eshte alkoolik ,si mund te lidhem me kete njeri?Eshte shume e zorshme,ne mos e pamundur qe une tani te kem andralla te tipit alkool,pak kam kaluar me humbjen e te dshurit ,qe e desha aq shume Sad dhe Luljeta
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Thu Jan 22, 2009 1:32 am

u shkreh ne nje denese shume te dhimbeshme....Arta mundohet ta qetesoje...m.gj.a.e la te qaje duke menduar se ishte i nevojshem ai shperthim denese.....
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jan 22, 2009 4:09 am

Mbas dy diteve Artani u shtrua ne spitalin kryesor ne Tiran sepse ishte hera e pare qe kishte pire as fort dhe nuk e ndiente veten mire mbase do te kishte ndo nje gje tjeter me serzoze.......
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Elizabella prej Fri Jan 23, 2009 8:27 pm

Konsulta e doktorave arrine ne konkluzionin se artanit duhet me ja heqe njeren veshke qe ishte demtuar......
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 20, 2009 4:04 pm

Vertete e pyet Luljeta doktorin ,me nje ironi ,pse kaq i semure eshte ai!!??
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi