Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Affiliates
free forum

Kenge te preferua nga une

Sun Feb 14, 2010 7:10 pm nga BESIMTARIKomentet: 1

Intervistë ekskluzive me këngëtaren dhe miss kinemanë 2009 Violetë Lulgjuraj

Wed Aug 12, 2009 8:15 pm nga ADMIN

Intervistë ekskluzive me këngëtaren dhe miss kinemanë 2009 Violetë Lulgjuraj
- Një biografi e shkurtër e Violeta Lulgjuraj?
Violeta Lulgjuraj:
Kam lindur para nëntëmbëdhjet vitesh në fshatin Dinoshë, ku edhe përfundova shkollën fillore. Pastaj u rregjistrova në gjimnaz ku këtë vit edhe diplomova.

Malesia.Org -Në ç’moshë u paraqit Violeta për here të pare në …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

MIRE SE VINI NE TROJET SHQIPTARE

Mon May 04, 2009 7:56 pm nga Orfe@

Komentet: 2

"Kenge mergimi"

Wed Feb 11, 2009 10:38 am nga KorcariKomentet: 4

Heronjet e Kombi

Sat Apr 25, 2009 6:05 am nga Hene@Gjergj Kastrioti-Skënderbeu, Hero Kombëtar i shqiptarëve (1405-17 janar 1468)

Gjergj Kastrioti-Skënderbeu (1405-17 janar 1468) personifikon një epokë të tërë të historisë kombëtare të shqiptarëve, që mori emrin e tij: luftën më se njëshekullore të tyre kundër vërshimit osman (fundi i shek. XIV - fillimi i shek. …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Foto nga Qytete te Ndryshme te Shqiperise dhe Diaspores

Thu Apr 23, 2009 7:50 pm nga Hene@

DurresiKomentet: 3

Kenge te muzikes lehte

Wed Feb 11, 2009 11:02 am nga ElizabellaKomentet: 6

KENGE TE NDRYSHME SHQIPTARE

Wed Feb 11, 2009 11:06 am nga ElizabellaKomentet: 10

LOVE SONG

Wed Mar 04, 2009 7:36 pm nga New YorkKomentet: 6

Statistikat
Forumi ka 118 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Feim

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2684 artikuj v 633 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 251 më Tue May 03, 2011 1:36 pm