RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 10:10 am

faktikisht e kuptoi qe skishte vend per pyetje ne ate çast dhe i pershendeti vajzat dhe u largua mgjth se diçka te veçante kish ndjere ate dite....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 10:14 am

Por Luljeta nxitoje me vrap pas tij duke e therritur me nje ze te larte ,por edhe ajo kishte rene ne hall te shkoje me vrap pas Artanit apo te respektoje Arten!!!!
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 10:17 am

dhe vendosi te qendroje me arten pasi do ishte mungese respekti dhe nje veprim i nxituar nese do shkonte pas artanit .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 10:25 am

Por pa pritmas Artani u kthye mbrapa dhe i thote Artes ,kush jeni juve ,sikur te kam pare diku ,Luljeta u zbeh dhe me nje ironi ......
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 11:25 am

i drejtohet ,Artanit :eshte nje mikesha ime e vjeter dhe buzeqeshi......
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 11:41 am

por diçka e tille thelle ne shpirt nuk i pelqeu lulit iu duk nje veprim vertet i nxituar.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 12:37 pm

Artani i hutuar nga bukuria e te dy vajzave ,sidomos trupi i gjate dhe fetyra e nje shejti e Artes nuk mund te mbaje emocionet dhe peshperiti me nje se shume te ulet ,te dua ,te dyja vajzat shikuan me njeheri Artanin dhe menduan se si nje djale kaq simpatik te beje keso gafash ti thoje femrave qe po thuaj nuk i nifte ,te dua ,pastaj nuk diten se me cilen e kishte
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:09 pm

mgjth se qe te dyja e kuptuan qe ishte thjesht diçka apo nje xhest per ti bere vajzat te ndiheshin sa do pak me te qeta .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:15 pm

Kur pa pritur ju kujtua Luljetes se Artani kishte pire po thuaj 4 gota vere,athua nuk eshte as gje tjeter pervec nje xhest i pijes se shumte
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:18 pm

pikerisht arsye me se bindese pasi duke njohur sado pak formimin e artanit sdo ia lejonte asesi vetes nje veprim te tille.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:21 pm

Pastaj Artani i lodhur shume i tha Luljetes te lutem me merr nje taksi se nuk ndihem mire
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:22 pm

luli u habit me te vertete si arriti ky deri ne kete pike sa te thote merr nje taksi dhe me ço ne shtepi veprim i pahijshem......

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:26 pm

Veprim vertete i pa hijshem mendon luljeta por prap se prape eshte nje gje e mire pozitive sepse Artani po me beson dhe me kerkon ndihme qe nje njeri i ndershem ben keshtu
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:39 pm

mgjth se kur mendoi mire duhet te kishte qene pak me i kufizuar ne pije ...pasi ishte pothuajse takimi i pare i tyre .....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:41 pm

Ndoshta ka pasur ndo nje problem personal ,dhe nuk me shprehet
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:55 pm

po ça problemi ia pret arta ky qenka tap fare Laughing

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:56 pm

Mos te lutem se po nigjon ,une mendova se the qe ky qenka TRAP fare
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:58 pm

hahahhaha shhhhhhhh mos bej ze se na degjon e i mban mend kkur ti dali pija pastaj hehehehheh

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 4:00 pm

Hajde ta cojme ne shtepi se ky qenka nje trap fare
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:02 pm

jo jo cthau nga doe cojme i shikojme te portofoli adresen dhe e nisim me taxi per ne shtepi.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 4:06 pm

Ti luljeta ben si te duash por une do ta coj ne shtepi vete sepse neser kur te zgjohet ka dica per te me thene ,ua e shef sa simpatik qe eshte ,pastaj te gjithe burrat pine nga nje cike
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:07 pm

pse pak e quan kete ti ai eshte tap mi goc hehehehhe

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 4:09 pm

Tap Tap por jam e sigurte qe ka pasur nje hall ,pastaj sa cuna simpatik si ky shef ti neper Tirane ,une dua ta dergoj ne shtepi
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:11 pm

uou mire luli bej çte duash une po largohem ...po tregohesh shume femer e ulet me nje veprim te tille ti as nuk e njeh mire mund te jete ndonje komplot qe ai ben ......

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga B.P. prej Wed Jan 21, 2009 9:23 pm

Luljeta i thote artes.
Dua to coj shendoshe e mire tek shtepia e tij.
Vetem dua te marr vesh se a eshte njeri alkooholik apo jo.
NQS eshte cka mendoj une atehere?
avatar
B.P.
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 44
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi