RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 13, 2009 6:58 pm

RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM


Kjo eshte nje loje qe luhet me shume njerez


Une po filloj fillimin e tregimit dhe te gjithe me disa fjale duhet ta vazhdojme tregimin


Dite e bukur pranvere ,dielli shkelqente me rrezet e tij te arta ne dritaren e restoratit luksoz
Sky Tower ne Tirane atu ku Luljeta po hante nje ebmelcire crumbelei dhe po pinte nje gote me
champain Damperion i afrohet nje djale dhe e pyet,
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga B.P. prej Tue Jan 13, 2009 7:58 pm

A jeni ketu me te dashurin tuaj?
avatar
B.P.
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 44
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 14, 2009 4:08 am

Jo i thote Luljeta me nje buzqeshje te lehte Very Happy Very Happy
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga B.P. prej Wed Jan 14, 2009 8:09 pm

Aha tha artani me vete.

Atehere ai tha.
OK une quhem Artan por shoket me therrrasin Tani.

Gezohem thote Luljeta.
Une quhem Luljeta dhe shoket me therrasin Luli.
avatar
B.P.
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 44
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jan 15, 2009 4:11 am

Tani i gezuar therret kamarjerin dhe porosite edhe nje rralle tjeter te pijes te Lulit ,edhe nje dopjo wiski per veten ,Luli per cfare studjoni ? Luli e buzqeshur ,dhe me nje shikim shume te embel i pergjigjet ...........
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga B.P. prej Thu Jan 15, 2009 8:28 pm

Shkencat politike.
Po Juve?
Pyet Luljeta.
avatar
B.P.
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 44
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 16, 2009 3:44 am

Une sapo kam mbaruar mjeksi ,dhe kam filluar pune ne kiurgjine ne spitalin Nene Tereza ketu ne Tirane ,po ju cne shkenca politike !!??.......
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga B.P. prej Fri Jan 16, 2009 7:48 pm

Babai im merret me politike .
Edhe une e kam politiken per zemer.
Prandaj edhe une shpresoj te bej nje kariere ne politike.
Kjo politika e sotme nuk me pelqen fare dhe shpresoj qe nje dite
politika te ndryshoje ne Shqiperi.

Por le ti leme keto muhabete per tash.
Po ti Tani a ke te dashur apo je i martuar?
avatar
B.P.
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 44
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 16, 2009 8:00 pm

Artani mendoje per nje moment ,me zbehjen e tije ne fytyre sikur po i vjen nje cike turp ti pergjigjet kesaj pyetje direkte qe i beri Luljeta.........
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga B.P. prej Sat Jan 17, 2009 7:45 pm

Jo nuk kam te dashur .
Sapo kam dale nga nje maredhenie qe kisha me nje vajze.
avatar
B.P.
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 44
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:20 pm

Po ti Luljeta je e fejuar ,or je ne dashuri me ndo nje djale???
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:23 pm

ehh per te qene e sinqerte kam qene pa mase e dashuruar ...ehh me kujtove momente jo shume te kendshme artan .... Sad i dashuri im humbi jeten pak muaj me pare ne menyre krejt aksidentale .... Sad

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:27 pm

Prandaj duke e merzitur ,me vjen shume keq per humbjen ,ngushllime
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:31 pm

shume faleminderit mgjth se tani duhet te mendoj pozitivisht pasi gjithe kjo kohe ka qene nje stres dh menkth i vertete.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:31 pm

shume faleminderit mgjth se tani duhet te mendoj pozitivisht pasi gjithe kjo kohe ka qene nje stres dh mankth i vertete....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:35 pm

Njeriu duhet patjeter qe te ja lene perendise ,dhe te vazhdojne jeten ne menyren pozitive ,Tani te lutem e lejme kete muhabet se ,dakort
Luljeta te lutem kam deshire te njof ma shume ,neser ne dreke ke ndo nje pune ?
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:42 pm

ok do ishte mire per nje njohje me te thelle ndoshta pse jo nje te ardhme te afert mund te jemi miq apo kush e di ...ia leme kohes shprehet artani....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:48 pm

Neser e kisha lene me motren te shkoj per dreke ne Rogner ,por ajo me thirri ne telefon dhe me tha qe nuk mund te vije sepse ishte nisur per ne Korce per nje seminar ,po deshe do te vish me mua per dreke ,
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:49 pm

ok atehere shume mire takohemi neser nje dite te kendshme ciaooo Smile

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 3:50 pm

Po mire po si do ta leme per neser a takohemi ne dreke?si thua ne oren 13 ,e leme tek JUVENILJA,per ndonje pice te mire dhe bejme muhabet?Apo ke ndonje mendje tjeter,me thuaj....
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:55 pm

Jo te lutem po pate mundesi ne Rogner ne oren 12 .30 kam rezervuar nje tavoline te mire ,sepse te gjitha tavolinat ishin rezervuar per me vone ,po pate mundesi nuk diskutohet
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 3:57 pm

Ne rregull,aty po vij atehere.Paçim!
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:58 pm

erdhi dreka ueee moment vertet emocionues per te dy pasi nuk eshte qe njiheshin dhe mire me njeri tjeterin ...luli ndihej vertet ne siklet por aetani me mjeshterine e tij mashkullore .......

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:05 pm

sapo e pa dukej sikur e njihte prej shume kohesh,e perqafoi dhe shkujdesur e puthi ne faqe...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:08 pm

pas nje perqafimi te lehte ulen si me delikatese ne tavoline.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: RINIA SHQIPTARE NE MODERRNIZIM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi