Manchester Unidet i then brinjt ekipit te Skolarit - Chelsea

Shko poshtë

Manchester Unidet i then brinjt ekipit te Skolarit - Chelsea

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 3:16 pm

Manchester Unidet i then brinjt ekipit te Skolarit - Chelsea

Ekipi i Man.Utd mbreme me nje loje briliante dha nje grusht te fort ekipit qe shumica e llogarisin si konkurent kryesor per titullin ne premier ligue.
Loja ishte shume e tendosur por ekipi vendas i sir Alex Fergusonit ja ariti qe me rezultat bindes 3:0 te vulos fatin e ketij takimi.
Golashenues ishin Vidic, Rooney dhe Berbatov.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi