Drogba ndryshon mendje: Do qendroj tek Chelsea

Shko poshtë

Drogba ndryshon mendje: Do qendroj tek Chelsea

Mesazh nga ADMIN prej Wed Mar 25, 2009 7:59 pm

Drogba ndryshon mendje: Do qendroj tek Chelsea


Nuk eshte dashur shume kohe qe Didier Drogba te pershtatet me mentalitetin e Guss Hiddink.
Sulmuesi nga Bregu i Fildishte qe nen drejtimin e brazilianit Scolari pa vetem dite te zeza, tashme duket se ka rilindur ne radhet e Chelsea dhe ky eshte nje sinjal i keq per te gjitha skuadrat qe e kerkonin.

Mbi te gjitha portugezi Mourinho duhet ta harroje bomberin afrikan pasi ka shume mundesi qe ne fund te ketij sezoni ai te rinovoje kontraten me skuadren londineze. Kete e ka pranuar vete agjenti i sulmuesit, Thierno Seydi ne nje interviste dhene per tabloidin “The Sun”.

“Didier ndihet mire me ne fund, luan ne vazhdimesi dhe defrehet. Nese Chelsea do na beje nje propozim, atehere ne do ta vleresojme. Shume klube e duan por do marrim nje vendim vetem ne fund te sezonit. Gjithesesi ka shume mundesi qe Drogba te qendroje ketu”, thekson agjenti i lojtarit.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi