Fushata zgjedhore 2009

Shko poshtë

Fushata zgjedhore 2009

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 10:39 am

Fushata zgjedhore e 2009, socialistet fillojne pergatitjen e strukturave ne rrethe

Deputeti socialist Blendi Klosi deklaron nga Gramshi se PS po pergatit strukturat ne rrethe per te qene sa me te pergatitur ne zgjedhjet elektorale te vitit te ardhshem. Version multimedial i ketij lajmi

Ne kuader te pergatitjeve per fushaten zgjedhore te vitit 2009 Partia Socialiste eshte duke pergatitur strukturat ne rrethe. Per kete qellim deputeti socialist Blendi Klosi ka qene ne Gramsh ne nje mbledhje me kryetaret e organizatave, ndersa ka bere me dije se kete jave do zgjidhen kryetaret e organizatave ne qarkun e Elbasanit. “Isha ne nje mbledhje pune me te gjithe kryetaret e njesive socialiste dhe me nje grup shume te madh anetaresh te asamblese se PS duke shperndare detyrimet dhe delegimet dhe beme planin e punes per gjithe javen ne vazhdim. Gjate gjithe javes ne vazhdim ne do te jemi ketu per te monitoruar mbledhjet e organizates. Ketu do te kerkojme te zgjedhim kryetaret e cdo organizate dhe te monitorojme gjithe procesin zgjedhor brenda PS. PS tashme e ka deklaruar se qe eshte ne fushate elektorale dhe ne po pergatitemi per fushaten e ardhshme elektorale per te pergatitur te gjitha strukturat e partise per te qene sa me te pergatitur ne keto zgjedhje” tha Klosi.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fushata zgjedhore 2009

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 2:56 pm

keshtu e kane keto nje pjese te mire te buxhetit te shtetit per fushaten tani dhe u be.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi