*****Mirmrama e mire se rrini*****

Shko poshtë

*****Mirmrama e mire se rrini*****

Mesazh nga Lec Neli prej Fri Jul 03, 2009 12:45 am

Mirmrama e mire se rrini ju qe jeni ne linj

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirmrama e mire se rrini*****

Mesazh nga Lec Neli prej Tue Jul 07, 2009 2:39 pm

Mirmrama e mire se rrin forumi bosh, ose ma mire mirmrama e mire se gjeta vedin

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirmrama e mire se rrini*****

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jul 08, 2009 5:18 am

Hahahahaahahhahah,ketu jemi ,por shkruaj noj gje interesznte dhe neve do te pergjigjemi
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirmrama e mire se rrini*****

Mesazh nga arberia prej Wed Jul 08, 2009 2:56 pm

Mirembrema dhe shendet Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirmrama e mire se rrini*****

Mesazh nga Lec Neli prej Wed Jul 08, 2009 3:07 pm

Mirmrama e mie se rrini mar patriota te nerum

Po ca me shkru maj ILIRIA kur askush nuk asht ktu, ti thuj na prit ja itu jam hahahahaha

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirmrama e mire se rrini*****

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi