Pranga 4 nxënësve, vodhën kompjuterët e shkollës

Shko poshtë

Pranga 4 nxënësve, vodhën kompjuterët e shkollës

Mesazh nga ADMIN prej Tue May 12, 2009 8:08 pm

Pranga 4 nxënësve, vodhën kompjuterët e shkollësKatër nxënës të një shkolle nëntëvjeçare janë arrestuar nga policia e kryeqytetit, pasi dyshohen se janë autorët e vjedhjes së katër kompjuterëve në ambientet ku mësonin. Burimet policore të Tiranës shpjeguan se nga seksioni kundër vjedhjeve u arrestuan në flagrancë katër 15-vjeçarët që ishin edhe në një klasë. Arrestimi i tyre u krye sepse rreth orës 01:00, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, dyshohet se kanë realizuar vjedhjen e katër kompjuterëve në ambientet e shkollës 9-vjeçare "Qazim Turdiu" në Tiranë. Policia shpjegoi se u kryen veprimet procedurale dhe në cilësinë e provës materiale u sekuestruan sendet e vjedhura. Materialet në ngarkim të tyre do t‘i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale të "vjedhjes" në bashkëpunim.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pranga 4 nxënësve, vodhën kompjuterët e shkollës

Mesazh nga arberia prej Wed May 13, 2009 2:09 am

Shocked O Zot ,hajdute kaq te vegjel
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi