Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Shko poshtë

Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga redrose prej Sun May 10, 2009 9:57 am

affraid affraid affraid
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga arberia prej Mon May 11, 2009 3:30 am

merr nje fjalekryq dhe te ze gjumi me te ...hahahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga redrose prej Mon May 11, 2009 3:40 am

affraid affraid affraid Ku ta marr nje qe eshte shqip se fjalkryqeve te huaja spo ua kam iden fare. bounce
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga arberia prej Mon May 11, 2009 6:05 am

po pse nuk je ne Shqiperi ti ,nuk kam ç'te bej une,hahaha
me gjithe mend po vjen keq qe s'paske gjume por mund te lexosh deri sa te te vije gjumi(me fal qe te jap keshilla,por une e kam provu vete),ose gjej ndonje mennyre tjeter detryrimi te vehtes per te fjetur Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga ADMIN prej Mon May 11, 2009 7:58 am

O Arberia po kjo vajze ndoshta eshte duke ja bere vetvetes ,moter redrosse kam disa pyetje per ty o vajze ,ne rradhe te pare dua te shprehi keqardhjen per kete exiajeti qe ti paske por eshte krejt normale per te gjithe ata njerez qe nuk punojne fizikisht ,dhe te gjithe ata njerez qe pine kafeine ,pra Coca Cola ose kafe ,sidomos keto kafet turke ,dhe ti ne qofte se je ne kete kategori mos u shqetesoni sepse keni nje zgjidhje shume te lehete ,pastaj edhe gjeja e trete dhe shume e rendesishme qe bjen pagjumsine eshte mendimet e medha qe kemi ne sidomos ne kurbet per shume probleme qe ballafaqohena ne jete ,une te uroj suksese dhe nje zgjidhje te mire per veten tende ,duhet te keni parasyshe qe kapaciteti i trurit tone eshte shume i madh ,por kjo nuk do te thote qe te lodhim trurin fort ,edhe nje here kjo mvaret nga ju edhe vetem nga ju ,ju lutem na trego si po behet pune kur ti te ndalosh kafen ne qofte se e pin ,dhe kur te dalesh te punosh fizikisht ne qofte se ti nuk punon ,pershendetje nga Doktori i grave hahahahaha(shaka)
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga redrose prej Mon May 11, 2009 5:38 pm

Po po ke te drejt Doktori i Grave se une skam jete pa kafe e ndoshta ato ma bejne,por do mundohem ti radhoj pak . Gjithsesi flm shume per komentete, ju uroj te dyve gjithe te mirat.

Me respekt Redrose
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare te bej se mbarova nga pagjumesia.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi