Yjet e Hollywoodit pa makiazh

Shko poshtë

Yjet e Hollywoodit pa makiazh

Mesazh nga Hene@ prej Mon Apr 27, 2009 9:17 pm

Kam pak kohe qe po mendohem se ku ta hap kete temë interesante
e me ne fund vendosa ta bej pjese te "Bukuri dhe Estetik".
Te gjithe jemi te dashuruar me pamjen e jashtme te artistave dhe me aq
mundesi sa kemi provojme qe ti kopjojme sado pak.
Po a thoni se artistat/et jane po aq simpatik sa duken neper foto e filma???
Me cfare pashe ne nje web , u habita qe vetem nga nje make up (truk)
te kete gjithe ate ndryshim.
Me poshte po postoj disa foto......Alicia SilverstoneAnna Nicole Smith
Beyonce

avatar
Hene@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 280
Points : 379
Reputation : 9
Registration date : 24/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi