A duhet largohet Janullatos?

Shko poshtë

A duhet largohet Janullatos?

100% 100% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3

A duhet largohet Janullatos?

Mesazh nga Orfe@ prej Sun Apr 26, 2009 2:40 pm

A duhet largohet Janullatos prej kryesise Kishes orthodokse shqiptare?
Une them PO.

Si thoni ju?
Orfe@
Orfe@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 23
Points : 63
Reputation : 4
Registration date : 22/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A duhet largohet Janullatos?

Mesazh nga arberia prej Mon Apr 27, 2009 12:02 am

edhe pyet Shocked ,mua nje pengese per te vajtur ne Kishe eshte ky grek ,qe s'mund ta duroj te qenurit e tij ne krye te Ortodoksise Shqiptare.Mezi me bejne kembete te vete nje here ne vit per Pashket,nuk e di e kam alergji....(me behet si kale Troje ky...)
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A duhet largohet Janullatos?

Mesazh nga ADMIN prej Mon Apr 27, 2009 11:58 am

Nuk e njof fare ,por vete fakti tregon se greket dhe Italianet po sundojne popullin tone per sa i perket besimeve tona ,une nuk jam rracist por edhe si ky ortodoksi ,edhe si ai katoliku ,Angjelo Massafra ne Shkoder po e teprojne nje cike ,dhe ma merr mendja qe do te ishte me mire per popullin tone te mrrekullueshem
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A duhet largohet Janullatos?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi