Mourinho-Manchester Utd, pergenjeshtrohen zerat

Shko poshtë

Mourinho-Manchester Utd, pergenjeshtrohen zerat

Mesazh nga ADMIN prej Tue Mar 10, 2009 7:07 pm

Mourinho-Manchester Utd, pergenjeshtrohen zerat


Jose Mourinho hedh poshte hipotezen se ne te ardhmen mund te ulet ne stolin e Manchester United.
Rreth 24 ore nga perballja delikate me skuadren e Ferguson, portugezi eshte i qarte dhe i prere ne lidhje me zerat qe e shikojne ate ne timonin e kampioneve te Premier League. Stafi i teknikut te Interit nuk pranon se Mourinho ka pohuar se ne te ardhmen mund te drejtoje Manchester United.
“Mourinho nuk e ka pohuar asnjehere nje gje te tille. Permbajtja e artikullit ishte qesharake dhe tregonte pak respekt per Sir Alex, te cilin Jose e adhuron. Mourinho eshte i bindur se Fergie do jete edhe per shume vjet trajner i Manchester United. Nga ana tjeter ai ka nje kontrate me Interin qe do ta respektoje me nder. Gjithcka e thene tregon nje mungese respekti ne kuader te ndeshjes se kthimit te Champions League ndaj Manchester United”, thekson krahu i djathte i trajnerit, Eladio Parames.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mourinho-Manchester Utd, pergenjeshtrohen zerat

Mesazh nga ADMIN prej Fri Mar 27, 2009 5:59 pm

ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi