PublicitetTrupi i nje femije, ne stomakun e krokodilit

Shko poshtë

PublicitetTrupi i nje femije, ne stomakun e krokodilit

Mesazh nga ADMIN prej Wed Feb 18, 2009 4:31 am

Ajo c’ka kishte mbetur nga trupi i nje femije 5-vjecar, eshte gjetur ne barkun e nje krokodili ne Australi.

Jeremy Doble ishte shpallur i zhdukur nga prinderit qe prej dates 8 shkurt, por nje dite me pare pjese te trupit te vogelushit u gjeten ne stomakun e kafshes gjigante ne Queensland.

Zbulimi i trupit te tij eshte bere fale nje teknike kirurgjike jovdekjeprurese me ane te se ciles policia kontrolloi stomakun e krokodilit. Femija ishte zhdukur teksa luante prane shtepise se tij ne nje zone te kthyer ne mocal, si pasoje e permbytjeve qe perfshine vendin javet e fundit.

Sipas policise, vogelushi eshte sulmuar dhe me pas eshte ngrene nga nje krokodil 4,3 metra. Ndersa familja e viktimes kerkoi qe media te respektoje privacine, krokodili u dergua ne nje kopsht zoologjik. Prinderit e femijes u kerkuan autoriteteve te mos e vrasin kafshen.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PublicitetTrupi i nje femije, ne stomakun e krokodilit

Mesazh nga arberia prej Wed Feb 18, 2009 4:49 am

sa gjynah,ju prefte shpirti ne paqe femijes se gjore Crying or Very sad
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi