Kenge te muzikes lehte

Shko poshtë

Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga Elizabella prej Wed Feb 11, 2009 11:02 am

Elizabella
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga ADMIN prej Wed Feb 11, 2009 11:11 am

ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga ADMIN prej Wed Feb 11, 2009 11:12 am

ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga dacku.ca prej Thu Apr 09, 2009 7:31 pm

Twisted Evil c esht kjo muzik ma bac

dacku.ca
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 05/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga dacku.ca prej Thu Apr 09, 2009 7:31 pm

o bac ca thojn

dacku.ca
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 05/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga dacku.ca prej Thu Apr 09, 2009 7:34 pm

o bac me bani owner

dacku.ca
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 05/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga arberia prej Fri Apr 10, 2009 12:49 am

ouuu Ciljeta ,shume e dashur per te gjithe dhe te gjitha kenget ja pershtatin zerit te saj,pasi nuk ka ndonje ze,por eshte shume skenike dhe e ngrohte,sidomos me te rinjte.te gjitha kenget e saj pelqehen shume.F.l.m.Alban per kete postim Very Happy
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenge te muzikes lehte

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi