FORUM SHQIPTAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studentja Natalie Dylan shet virgjirinë 2.8 milion €

2 posters

Shko poshtë

Studentja Natalie Dylan shet virgjirinë 2.8 milion € Empty Studentja Natalie Dylan shet virgjirinë 2.8 milion €

Mesazh nga Ilda Mon Jan 19, 2009 3:23 pm

Studentja Natalie Dylan shet virgjirinë 2.8 milion €

Një studente amerikane e cila ka vendosur në ankand virgjërinë për të paguar për studimet e saj ka pranuar oferta deri në 2.77 milionë euro.
Natalie Dylan, 22-vjeçare, është duke shitur veten për të pasur mundësi që të paguajë shkallën e saj master në degën e Terapisë familjare dhe martesës.
Ajo pohon se oferta e saj për një natë ka bindur 10.000 meshkuj që të paraqesin ofertat e tyre për seks me të.
Shtatorin e kaluar, kur u paraqit për herë të parë ankandi i saj, ajo kishte pranuar oferta deri në 180.000 euro, por që prej atëherë interesimi për të është rritur jashtëzakonisht shumë.
Studentja e cila ka diplomuar në Studimet Gjinore këmbëngulë se ajo nuk po e përul veten aspak.
“E di se shumë njerëz do të më dënojnë për këtë sepse është tabu, por unë me të vërtetë nuk kam problem me këtë punë”, ka thënë ajo.
"Mendoj se si unë ashtu dhe personi me të cilin do ta bëjë do të fitojmë shumë nga marrëveshja”, ka përfunduar ajo.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Studentja Natalie Dylan shet virgjirinë 2.8 milion € Empty Re: Studentja Natalie Dylan shet virgjirinë 2.8 milion €

Mesazh nga arberia Mon Jan 19, 2009 3:32 pm

Nuk e di ,po une jam konservatore ,ne kete drejtim .Per asgje ne Bote nuk do ta......Ka mundesi plot ,sidomos atje ku eshte kjo studente,ne Amerike,per te paguar shkollen....Me shume e ben per sensacion ,keshtu e mendoj une.
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi