Akuza e Armani: Dolce & Gabbana me kopjojne

Shko poshtë

Akuza e Armani: Dolce & Gabbana me kopjojne

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:57 am

Akuza e Armani: Dolce & Gabbana me kopjojne

“Dolce & Gabbana” me kopjojne, ndoshta me pas do te mesojne”. Akuzat vijne nga stilisti i njohur Giorgio Armani, qe ka shfyre dufin pas sfilates se Emporio Armani.

Armani i eshte referuar nje modeli ne sfilaten e D&G ne Milano, ku nje pale pantallona i jane dukur te ngjashme me nje model te prezantuar ne nje sfilate te koleksionit te kaluar, pjese e Emporio Armani.

Kur ka pare modelin, stilisti ka qeshur dhe me pas ka hedhur batuten. Leo Dell’Orco, krahu i djathte i Armanit, kishte shfaqur foton e pantallonave D&G prane modelit te ngjashem te Armanit.

Burimi: Top Channel

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi