ILIRIALIVE.COM

Shko poshtë

ILIRIALIVE.COM

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 13, 2009 7:57 pm

ILIRIALIVE u hap per here te pare me dt 01/01/2009 ,,ky forum u hap nga disa studenta ne mergim ne bashkpunim me studente te tjere ne trojet shqiptare ,si ne Tirane ashtu edhe ne Prishtine , qellimi i ketij web eshte qe shqiptaret ane e mbare botes te diskutojme mbi jeten aktuale dhe kultivimin e kultures tone,ne trojet shqiptare si dhe ne diaspore ,tani ju urojme te gjithe antareve nje kohe te kendshme midis nesh.

Nje kohesisht ketu mund te reklamoni edhe bizniset tuaja.

Eshte i vetmi forum shqiptar qe mund te diskutoni ne nje demokraci te vertete ,i vetmi rregull qe eshte ketu ,mos te cenojme as nje njeri

Edhe nje here mire se vini ne trojet shqiptare

DISKUTIM TE MBARE
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ILIRIALIVE.COM

Mesazh nga Lec Neli prej Sat Jul 04, 2009 2:39 am

Ju lumte per krijimin e ktij kuvendi virtual, asht knaqsi me kene pjese e ktij forumi.
Ju pershnes me rrespekt
Lec Neli

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi