SKANDAL NE TIRANE

Shko poshtë

SKANDAL NE TIRANE

Mesazh nga arberia prej Tue Nov 23, 2010 6:45 am

Mad Ç'FARE SKANDALI DJE NEPER RRUGET E TIRANES Mad ,SINQERISHT JU THEM SE KAM PRITUR ME OER NE DORE,125 MINUTA NE TRAFIK,BRENDA NE MAKINE PER TÚ KTHYER NGA PUNA NE SHTEPI......E?NJE Ç'MENDURI...E PAPARE NDONJE HERE....E TMERRSHME MAKINA TE BLLOKUARA ORE TE TERA...DHE PERSE???RA NJE SHI I MADH DHE RRUGET NE TIRANE,METROPOLI YNE,JANE TE HAPURA GJITHANDEJ ME PUNIME QE PUNOHET SI BRESHKA DHE NJE TRAFIK I PASISTEMUAR NE NDONJE RRUGE TJETER....DHE KUSH E HA ,E HA MILETI I GJORE....UA NUK E MERRNI DOT ME MEND SE ÇÍSHTE....PUPUUU
[b]KJO ESHTE PUNA E NJE KRYEBASHKIAKU PSIQIK QE PERVEÇSE KARRIKES SE TIJ POLITIKE NUK DO GJE TJETER.
NUK E DI A DUHET TA SHKARKOJE NE VEND KY KR/MINISTER APO DO TE VAZHDOJE TA LEJOJE TE TALLET ME POPULLIN E LODHUR TASHME NGA KY KELYSH BLLOKU I PAPAERGJEGJSHEM.....
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi