SA SHUME I UROJ SHQIPTARET!!

Shko poshtë

SA SHUME I UROJ SHQIPTARET!!

Mesazh nga arberia prej Thu Nov 18, 2010 6:49 am

Shume dhe shume do tí uroj te gjithe shqiptaret ngado jane,per liberalizimin e vizave cheers
Ju shtofte dashuria dhe harmonia mes tyre cheers
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi