Autobusi bie nga 100

Shko poshtë

Autobusi bie nga 100

Mesazh nga ADMIN prej Mon Nov 08, 2010 7:10 pm

Autobusi bie nga 100
metra lartësi, 8 të
vdekur, 35 të plagosur
Aksident i rëndë në aksin Fier-Tepelenë. Autobusi i linjës Tiranë-Athinë bie nga 100 metra lartësi rreth orës 20:00. Autobusi i përmbysur me 50 pasagjerë. Ministri Vasili niset drejt vendngjarjes. Spitalet në gadishmëri. I mbijetuari Ervin Mema, 34 vjec akuzon shoferin: Ishte i dehur. Nga autobusi dëgjohen ende britma njerëzish që kërkojnë ndihmë. Shkak dyshohet lagështia. Shefi i zjarrfikësve Shkëlqim Pashai: Viktimat janë 8, nuk ka persona të tjerë në autobus.

avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Autobusi bie nga 100

Mesazh nga ADMIN prej Mon Nov 08, 2010 7:12 pm

avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Autobusi bie nga 100

Mesazh nga arberia prej Thu Nov 18, 2010 6:52 am

a...me ka ardh shume keq per kete aksident qe ndodhi.PO te ishte e mundur do tí shprehja ngushellimet e mia,familjeve te viktimave.
te plagosurve sherim sa me te shpejte dhe shoferit denimin e merituar.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Autobusi bie nga 100

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi