SHQIPERIA DHE KOSOVA ,DY SHTETE TE BEKUARA

Shko poshtë

SHQIPERIA DHE KOSOVA ,DY SHTETE TE BEKUARA

Mesazh nga BESIMTARI prej Sat Aug 21, 2010 12:04 pm

Po Shqiptaret ne Mal Te ZI cfare fatit do te kene ,sepse deri tani e kane fatin sikur emrin!!?
avatar
BESIMTARI
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 40
Points : 93
Reputation : 1
Registration date : 28/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi