Pershendetje..!

Shko poshtë

Pershendetje..!

Mesazh nga Roberta prej Thu May 13, 2010 11:41 am

Pershendetje Edhe Nga Une Roberta Shpresoj T'Kalojm sa Me Mire Me Juve..! " Ju Pershendes"...
avatar
Roberta

Numri i postimeve : 1
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 13/05/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje..!

Mesazh nga arberia prej Mon May 17, 2010 2:05 am

Roberta,une te pershendes dhe te uroj t'ja kalosh mire,me te gjithe antaret e ketij Forumi Shqiptar
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje..!

Mesazh nga ADMIN prej Mon May 17, 2010 5:07 am

Pershendetje .mire se erdhe midis nesh
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi