MESONI GJUHE TE HUAJA FALAS

Shko poshtë

MESONI GJUHE TE HUAJA FALAS

Mesazh nga BESIMTARI prej Fri Jan 29, 2010 7:21 pm

Nuk keni nevoje te beni as nje gje tjeter per te mesuar nje gjuhe te huaj falas vetem klikoni ketu dhe do te ju dergoje ne te gjitha shkallet si mund te mesoni nje gjuhe te huaj ,sukse


WWW.LIVEMOCHA.COM
avatar
BESIMTARI
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 40
Points : 93
Reputation : 1
Registration date : 28/01/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi