Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Shko poshtë

Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 10:55 am

Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Pas ndarjes nga Flori Mumajesi, Soni Malaj, është parë rrallë e më rrallë të frekuentojë jetën e natës. Por fotografi ynë, e ka fotografuar fundjavën që shkoi në Lollypop, në shoqërinë e një djali brun. Mësohet se bashkë me të ka qenë dhe Albana Osmani, mikeshë me Sonin. Pas thashethemeve për një lidhje të re me një francez, dhe fjalëve se lidhja e saj me kantautorin Flori nuk është mbyllur ende, Soni Malaj vendosi t'i largohej argëtimit, duke u marrë vetëm me këngën. Madje dhe në partin e festivalit ishte e vetmja këngëtare që mungonte, ndërkohë që ka pohuar se komunikimi mes saj dhe Florit tani është thjesht me kolegësh. "Zona zero", që ishte lançuar nga vetë ata si një nga këngët më të bukura, frymëzuar nga lidhja e tyre, u pozicionua e 16-t në festival. Edhe pse ribashkimi i tyre për të marrë pjesë në një konkurrim të tillë u komentua nga artistët si thjesht muzikor, shumë e komentuan si rikthim. Gjithsesi dihet që Sonit nuk i kanë munguar asnjëherë rastet, ndaj dhe e ka kaluar pa shumë inate ndarjen me Florin.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 2:54 pm

kete sonin se pelqej fare shume idiote me duket.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 11:16 pm

Nuk eshte idiote fare,por e merr jeten si i vjen Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 4:21 am

arberia shkruajti:Nuk eshte idiote fare,por e merr jeten si i vjen Smile

Te gjithe ata qe e marrin jeten ku rasha mos u vrasha ,edhe per mua jane idiote dhe injoranta
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 4:31 am

O Boss,nuk mund t'i thuash idiote se ashtu e mendon dhe e shijon jeten.Ne pergjithsi keta artistet jane me liberale ne te kuptuarit e jetes dhe ashtu e marrin...Kurse une e shikoj ndryshe,keshtu i ka ndare PERENDIA ,njerzit Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 5:13 am

Une nuk jam dakort me ty ,sepse te gjithe femijet dhe te rinjet ,shofin nga ata qe te mesojne dicka per jeten ,dhe cfare po ju japin keta femijeve tan ,turpin ,idjote dhe kaluar idjoteve ,e edhe injorant jane ata ne shume fusha te jetes
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 7:23 am

Eh ,m.gj.a. nuk mbeti femija,o Boss,te marre edukaten tek lloj e lloje kengesh qe na jepen neper ekrane,ketu ke te drejte se kush nuk del dhe i shohim se çfere na percjellin.Ti mund ta drejtosh femijen ne muziken dhe artistet e vertete ,kengetare apo ku di une tjeter.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 7:53 am

Ndoshta mund ti drejtosh kur jane te vegjel ,por kur te rriten ata as nuk te pyesin se cfare muzike do te degjojne
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 8:02 am

Edhe femija e ka marre ate te mire qe duhet ta marre nga familja e rregullte qe ne vogeli ,pastaj do te ndjeke ashtu si duhet te gjitha dhe kudo ,çjane te mira ne muzike dhe kudo,o Boss-i. Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fotografohet në LollyPop në shoqërinë e një djali brun

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi