Pershendetje te gjitheve,,,

Shko poshtë

Pershendetje te gjitheve,,,

Mesazh nga Gerd prej Sat Oct 31, 2009 3:08 am

Pershendetje dhe mire se ju gjeta,,,,,,

Gerd
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 2
Points : 4
Reputation : 0
Registration date : 31/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve,,,

Mesazh nga ADMIN prej Sun Nov 01, 2009 4:26 pm

Gert mire se erdhe ,ju uroj kohe te bukur midis nesh
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi