FOTO TE NDRYSHME

Shko poshtë

FOTO TE NDRYSHME

Mesazh nga kapiteni prej Tue Sep 15, 2009 11:28 am


kapiteni
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 121
Points : 154
Reputation : 0
Registration date : 10/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FOTO TE NDRYSHME

Mesazh nga Lec Neli prej Thu Sep 17, 2009 3:46 am

Hahahahaha kapiteni, m'duket paska fillu rrevulucioni i anrrimit per bar tymit

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FOTO TE NDRYSHME

Mesazh nga ADMIN prej Thu Sep 17, 2009 10:29 am

Vertete e bukur kjo,LOVE RAKI RRUSHIT
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FOTO TE NDRYSHME

Mesazh nga kapiteni prej Thu Sep 17, 2009 3:58 pm

hahaha jo jo por nuk kisha foto tj te salvuar ne PC dhe vendosa ket

kapiteni
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 121
Points : 154
Reputation : 0
Registration date : 10/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: FOTO TE NDRYSHME

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi