Burrat, 43 minuta ne dite per te kerkuar gra

Shko poshtë

Burrat, 43 minuta ne dite per te kerkuar gra

Mesazh nga ADMIN prej Tue Aug 04, 2009 8:02 pm

Burrat, 43 minuta ne dite per te kerkuar gra
04/08/2009 13:05

Mesatarisht nje burre shpenzon 43 minuta ne dite duke u perpjekur te terheqe vemendjen e 10 grave te ndyshme. Ky eshte perfundimi i nje studimi te bere nga “Kodak Lens Vision Centres” e cila beri nje eksperiment me 3 mije persona.
Gjate gjithe vitit, mashkulli kalon me shume se 259 ore duke kerkuar gra, ndersa gjate gjithe jetes mund te shpenzoje 11 muaj dhe 11 dite.

Kerkuesit zbuluan se burrat nuk jane te vetmit qe admirojne seksin e kundert. Grate shpenzojne 20 minuta ne dite duke kerkuar burra.

Mark Ireland, zedhenesi i qendres studimore ka deklaruar se “per burrat dihet se shikojne femrat, por eshte interesante te zbulosh se sa kohe ata shpenzojne per t’i veshtruar ato.Nje vit i jetes se tyre eshte nje kohe shume e gjate per te pare seksin e kundert”.

Studimi tregoi se supermarketet jane vendet ku veshtrimet jane me te shpeshta, duke u ndjekur nga pabet dhe klubet e nates.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi