PAL VA TA NE PLAZH

Shko poshtë

PAL VA TA NE PLAZH

Mesazh nga Malesia prej Sat Jul 04, 2009 5:12 am

Pali kishte shkuar ne plazh mbas pak kohe ai degjoji nje zhurme te madhe edhe u afrua me vrap me pa ca nodhi kishte ra nje femij ne uje dhe po mbytej mbas tij erdhen edhe njerez te tjere me vrap, pali ishte i pari dhe te tjeret qe erdhen e shtyn dhe pali ra ne uje dhe kur doli jasht ishte edhe femin ne dore qe e nzorri rastesisht ater palin e pyten te tjeret ca te shtyni me nzjerr djalin nga uji ahhhh thot pali
ba me dit se kush me ka shty jaa .......nanen ahahahahahahahahha

Malesia
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 10
Points : 24
Reputation : 0
Registration date : 22/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi