*****Pershnetje vecant per*****

Shko poshtë

*****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Fri Jul 03, 2009 12:54 am

Po e nisi un i pari kyt teme, dhe pershnes n'mnyre t'vecant ARBRIN E ILIRIN sepse kto te dyja jan shkaku qe kam ardh ne kyt forum sepse ne njifar mnyret na kan ftu tanve prej te forumi i gazets Korrieri.

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Fri Jul 03, 2009 10:01 am

Pershnetje e vecant per per patriotin tem SHKODRANI qe kenka i vetem ne ne linj me mu

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga arberia prej Fri Jul 03, 2009 12:49 pm

TE pershendes edhe une ,o lec Neli dhe te uroj t'ja kalosh mire ne kete FORUM TE NGROHTE ,per te gjithe ne Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Sat Jul 04, 2009 2:42 am

Pershnetje vecant gjithashtu per arberia qe m'paska pershnet

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Tue Jul 07, 2009 2:42 pm

Pershnes n'mnyre te vecant Iliria, antaren prej te Postimi ose ma mire prej te forumi i gazets Korrieri qe asht edhe arsyja qe jam ktu

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jul 08, 2009 5:17 am

Flm shume Lec ,pershendetje edhe nga une
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Fri Jul 10, 2009 12:39 am

Pershnes n'mnyre te vecant MISTRECIN, kuptohet ne qofte se asht Mistreci i forumeve tjera, gjithashtu pershnes edhe kyt masiper ILIRIA militantet e flakt e politiks shqyptare hahahahahahaha

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Fri Jul 31, 2009 3:16 am

Pershnes ne mnyr te vecant kta qe me bajn shoqni ktu arberia, IliriaSHKODRANI

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jul 31, 2009 5:02 am

Pershendetje Lec
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga arberia prej Mon Aug 03, 2009 2:43 pm

Une ju pershendes me shume perzemersi dhe respekt miqte e mi te forumit Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga ADMIN prej Mon Aug 03, 2009 6:52 pm

Flm Arberia ,pershendetje
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga arberia prej Tue Aug 04, 2009 4:05 am

JU PERSHENDES DHE JU UROJ GJITHE TE MIRAT E KESAJ BOTE Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Sun Aug 09, 2009 2:01 am

Pershnes elvis-keqaj qe kenka ne linj

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga ADMIN prej Sun Aug 09, 2009 4:42 am

Per Lecin dhe Arberia
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Sun Aug 09, 2009 4:46 am

ILIRIA shkruajti:Per Lecin dhe Arberia

Falemners dhe te pershnes gjithashtu edhe ty zotni Iliria e zojen Arbri

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Lec Neli prej Tue Sep 15, 2009 1:08 am

Pershnes ne mnyr t'vecant antart e rregullt t'ktij forumi

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Pershnetje vecant per*****

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi