*****Mirdita e mire se rrini *****

Shko poshtë

*****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga Lec Neli prej Fri Jul 03, 2009 12:44 am

Mirdita e mire se rrini ju qe jeni ne linj

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga Lec Neli prej Sun Jul 26, 2009 5:24 am

Mirdita e mire se rrini megjithsese se paska nji shpirt njirit ne kyt vend

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Mon Jul 27, 2009 3:31 am

ja mezi kam arrit sot,vallahi rruge e gjate me ardh deri ketu,sa te mbaroj autostrada dhe ke per te pa Very Happy
Miremengjez dhe ju uroj nje dite te bukur Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga ADMIN prej Mon Jul 27, 2009 5:04 am

Haahaahahahhaahahh ,shume e fort kjo ,eshte ma se e vertete Arberia
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Wed Jul 29, 2009 1:00 am

Miredita,miredita ,miredita Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Wed Jul 29, 2009 6:19 am

Po ku jeni o njerez te mire,nga keni humb se megjithmend m'keni bo merak,seriozisht do te lejmeroj Policine e shtetit.....ou,a ka rregull kjo shtepi apo jo...ecni pra ne orar....dreka erdhi e po vjen darka dhe nji çik ,dhe ju.....
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga Lec Neli prej Wed Jul 29, 2009 6:58 am

Tjeta juj e mire se rrini.
Mos ma veni re se flas me vedin
Se vetem un jam ktu e me dike me duhet me fole.

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jul 29, 2009 7:46 am

Nuk je vetem ti ketu jo ,por jane shume vizitor qe ti nuk je ne gjendje ti shikosh ,tjeta e mira
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga Lec Neli prej Tue Aug 18, 2009 5:33 am

Mirdita e mire se rrini

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Thu Sep 03, 2009 7:39 am

E po mirdita te gjitheve ,a ka njeri ketu ,a po jeni te gjithe neper punera,gjithsesi ju dua shume te gjitheve dhe ju uroj plot te mira Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Sat Sep 05, 2009 6:40 am

Miredita dhe ,Nje gje s'po e marr vesh ,ku jeni o njerez as me thoni ,pse po vononi kaq shume....nga keni shku...se edhe pak e do dal t'ju kerkoj,eshte bere vone tashme...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Sun Sep 06, 2009 9:26 am

Miredita ore miq ,po ku jeeeeeeeniiiiiii,se m'u ngjir zeri tuj ju thirr e tuj ju kerku.....Po nga ke shku or Baca,po ku je ore Lec Neli,si na keni lan kshtu me fol me veten a ?????
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga ADMIN prej Tue Sep 08, 2009 5:15 am

Arberia mire se erdhe ,na mori mdhi per ty ,nje puthje te perzemer motret time puc,shpresoj te jesh mire
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Tue Sep 08, 2009 5:49 am

ooooo Sa mire u ktheve me ne fund or Bace.Po pse je largu kaq shume,kush t'paska merzit kshtu,bre???A jeni mir me shnet se kjo ka rendsi per mua,ate djalin e vogel,Dennis si e ke pas?I uroj shnet dhe te rritet shpejt e te behet burre
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga Lec Neli prej Thu Sep 17, 2009 3:47 am

Tjeta e mira e mire se rrini kur te vini patriota

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga ADMIN prej Thu Sep 17, 2009 10:29 am

Mire se erdhe o Lec ,
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga arberia prej Fri Nov 19, 2010 12:23 am

Miremengjes ,te gjitheve dhe nje dite e mbare ju qofte Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: *****Mirdita e mire se rrini *****

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi