JAM KUNDER ADMINIT

Shko poshtë

JAM KUNDER ADMINIT

Mesazh nga sanije prej Tue Jun 30, 2009 10:26 pm

Pershendetje juve te gjithve une jam ne kundershtim me Adminin me fal qe po te them por nuk po e njofshe mir fen muslimane se ne Kur-an nuk thot te mbysesh njerze qe jan te pa fe nuk thot ti largosh nga vendi musliman por thot ne qofese mundesh ti kthesh ne fe ke sevap do e fitosh gjenetin edhe thot ne qofese ndokushe te sulmon ki te drejte te mbrohesh vete e jo te masakrosh me fal qe po nderhyj po me vrajti ky shenim i yt kur e lexova sefete tjera mendojne se me te verte ne musliman jemi asi njerze qe kemi deshire te masakrojme kaq kam une

sanije

Numri i postimeve : 1
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 30/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: JAM KUNDER ADMINIT

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jul 01, 2009 4:17 am

Sanije ,mire se erdhe ne sofren tone te dashur ,te uroj ta kaloni sa me bukur ketu ,une u zbeha kur e lexova kete sepse nuk ma merr mendja qe une e kam thene nje gje te tille per nje fe ,perkundrazi une i respektoj te gjitha fete ,dhe te gjithe njerzit ,por megjithate le te bisedojme ,pershendetje edhe nje here
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi