Michael Jackson :the king of pop

Shko poshtë

Michael Jackson :the king of pop

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jun 25, 2009 4:54 pm

Michael Jackson: the king of pop Vdiq sot me dt 25 qershor 2009 ,para 45 minutave ne U.C.L A ne Los Angeles Californi ,ai ishte 50 vjec
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Michael Jackson :the king of pop

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jun 25, 2009 4:58 pm

avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Michael Jackson :the king of pop

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jun 25, 2009 5:17 pm

Nderron jete Majkell Xhekson


Ka nderruar jete Majkell Xhekson. Ylli i popit eshte shtruar me urgjence ne spital pasi pesoi nje atak kardiak.
Sipas CNN-it, mjeket qe mberriten me ambulance per t’i dhene ndihmen e pare ne shtepine e tij te Los Angeles, thane se ne ato momente, Xhekson nuk merrte fryme.
Artisti i talentuar, figure dominuese e muzikes se viteve 80, eshte lene disi ne harrese pas skandaleve te abuzimit me te mitur, me abuzimet e vetizolimit prej shendetit te tij te brishte.
Operacionet plastike per ndryshimin e pamjes dhe sjellja e tij, shpeshhere gjeneruese debatesh te medha, e demtuan shume imazhin publik te Majkell Xheksonit.
Megjithate, ai citohet si njeri prej njerezve me te famshem te botes dhe jeta e tij personale e shumemediatizuar, se bashku me karrieren e suksesshme, e kane shnderruar Xheksonin 51 vjecar per gati kater dekada ne pjese te kultures popullore
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Michael Jackson :the king of pop

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jun 26, 2009 4:38 pm

avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Michael Jackson :the king of pop

Mesazh nga arberia prej Sat Jun 27, 2009 3:39 pm

I madh ka qene ,Michael Jackson,por shume pak jetoi Mad .Bota e muzikes humbi mbretin e saj.U prefte ne paqe shpirti i tij.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Michael Jackson :the king of pop

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi