VIDIO NGA SHQIPERIA

Shko poshtë

VIDIO NGA SHQIPERIA

Mesazh nga ADMIN prej Wed May 13, 2009 7:55 pm

avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VIDIO NGA SHQIPERIA

Mesazh nga arberia prej Thu May 14, 2009 4:37 am

Alban ,rrofsh per kete postim kaq te bukur,me vjen mire qe nje shqiptar, jashte atdheut,siç je ti, e ka mendjen veç ketu ne Shqiperine e dashur Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VIDIO NGA SHQIPERIA

Mesazh nga ADMIN prej Thu May 14, 2009 7:53 am

arberia shkruajti:Alban ,rrofsh per kete postim kaq te bukur,me vjen mire qe nje shqiptar, jashte atdheut,siç je ti, e ka mendjen veç ketu ne Shqiperine e dashur Smile
Arberia sigurisht qe do mendojme dhe do punojme per vendin tone te dashur ,pastaj jemi nje popull me nje kulture shume te pasur ,dhe me nje karakter te vecante ne krahasim me popujt e tjere te ballkanit madje edhe me ata te Europes ,por faleminderit per komplimentet
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VIDIO NGA SHQIPERIA

Mesazh nga arberia prej Fri May 15, 2009 2:34 pm

Very Happy Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VIDIO NGA SHQIPERIA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi