poezi

Shko poshtë

poezi

Mesazh nga mikel prej Sun May 10, 2009 8:58 am

kur te shikosh oren ne dore thuaj te dua
kur te shikosh oren ne shpi thuaj nuk te dua
por kur te shikosh oren ne telefon thuaj
te dashuroj dhe pa ty smund te jetoj

mikel
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 1
Points : 3
Reputation : 0
Registration date : 10/05/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: poezi

Mesazh nga ADMIN prej Sun May 10, 2009 9:03 am

Sa e bukur kjo Very Happy
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi