A mendoni se zgjedhjet e Qershorit 2009 do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?

Shko poshtë

Zgjedhjet e Qershorit 2009, a do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?

100% 100% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3

A mendoni se zgjedhjet e Qershorit 2009 do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?

Mesazh nga Orfe@ prej Sun Apr 26, 2009 2:30 pm

A mendoni se zgjedhjet e Qershorit 2009 do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?
Jepni mendimet tuaja mbi zgjedhjet e Qershorit
Mendoni se kete here me te vertete do te kete zgjedhje te lira e demokratike, dhe se Shqiptaret besojne se kete here vota e tyre do te njihet 100%.
Zgjedhjet po afrojne , dhe keshtu qe le te diskutojme rreth kesaj teme!
avatar
Orfe@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 23
Points : 63
Reputation : 4
Registration date : 22/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se zgjedhjet e Qershorit 2009 do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?

Mesazh nga arberia prej Mon Apr 27, 2009 12:05 am

mendoj se do te jene te lira dhe me te mirat deri me sot.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se zgjedhjet e Qershorit 2009 do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?

Mesazh nga ADMIN prej Mon Apr 27, 2009 11:48 am

arberia shkruajti:mendoj se do te jene te lira dhe me te mirat deri me sot.
Apsulutisht qe po
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mendoni se zgjedhjet e Qershorit 2009 do të jenë zgjedhje të lira e demokratike?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi