A flisni me veten.?

Shko poshtë

A flisni me veten.?

Mesazh nga Hene@ prej Wed Apr 22, 2009 6:58 pm

Ju ka ndodhur ndonjehere te rrini para pasqyres dhe te beni monolog me veten? Dmth. se c'te thote ai tjetri e mendon dhe ti i jep "tjetrit" pergjigje me ze te larte?
Nese po, a ju ka ndihmuar per te zgjidhur probleme qe mund te keni pasur ne lidhje me koleget, me prinderit, te dashurit etj?{qe vone i kapish fjalet e tyre) Psh. nese keni qene e inatosur me dike, a ju ka bere qe ky monolog te luante rolin e nje bisede te vertete dhe a e keni ndjere veten me mire me pas duke arritur ta hidhni pas shpine ndjenjen e keqe qe kishit ne fillim?
Mendoni se eshte abnormale?
Nga mund te vije?
Ndonje mendim filozofik ne lidhje me kete?
avatar
Hene@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 280
Points : 379
Reputation : 9
Registration date : 24/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A flisni me veten.?

Mesazh nga arberia prej Thu Apr 23, 2009 5:55 am

Mua nuk me ka ndodhur te flas me vehten time me ze te larte,por pa ze me ndodh shpesh,pasi mendja eshte gjithnje dhe gjithnje ne pune me pse-ra dhe keshtu-ra e shtu-ra te pafundme duke e pyetur vehten shume here vehten ,sidomos ne momente deçizive
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A flisni me veten.?

Mesazh nga ADMIN prej Thu Apr 23, 2009 5:58 am

Une shumicen e kohes flas me vete ,sidomos kur jam duke punuar,ose kur jam ne vetmi ,ne park ,ose ne pyell
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A flisni me veten.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi