barcaleta

Shko poshtë

barcaleta

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 7:30 am

Butoni

Hyn amerikani ne dhome dhe i thote zoti:e di se kur ta shtyp butonin ti do behesh mize?po-i thote, hyn pastaj gjermani dhe i thote zoti te njejten gje, mirpo kur hyn shqiptari e pyet zoti e di se me shtypjen e nje butoni ti shenderrohesh ne mize?Ai i thote jo, sepse ta kam vjedhur butonin.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaleta

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 7:32 am

Tek kasapi

Ne nje dyqan mishi hyn nje qytetar dhe sheh kasapin qe po ndante mish me varrcak me shpin nga qytetari.Dhe pa kthyer koken i thote cfar deshiron ai i thone 2 kg mish desha ai i thote mbaj rradhen bleri kthen koken per te pare a kishte bleres te tjere dhe sheh qe ishte vetem dhe khehet nga kasapi dhe i thote perseri 2 kg mish desha kasapi perseri i thote mbaj rradhen atehere bleresi i inatour e shan kasapin me ca i ze goja kthehet kasapi me varrcak ne dore dhe i thote bleresit kush shau ai ithote ku ta di une gjith ky kallabellek qe eshte ketu ku ta di une kush te shau

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaleta

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 7:33 am

Deshira

Ishin në burg amerikani,gjermani dhe shqiptari.Gjykatësi donte që t’u plotësonte nga një dëshirë.Amerikani shprehu dëshirën që të dilte nga burgu,gjithashtu edhe gjermani, kurse shqiptari kërkoi që të dy të më bëjnë shoqëri në burg.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: barcaleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi