9-vjecarja e “Millionaire”, i ati: Nuk dua ta shes

Shko poshtë

9-vjecarja e “Millionaire”, i ati: Nuk dua ta shes

Mesazh nga ADMIN prej Mon Apr 20, 2009 3:56 am

9-vjecarja e “Millionaire”, i ati: Nuk dua ta shes


E perjavshmja angleze “News of the World” publikoi lajmin se i ati i Rubina Ali, 9-vjecares qe luajti ne filmin “Slumdog Millionaire”, ka vendosur te shese te bijen per 220 mije euro.
“Duhet te mendoj se c’eshte me e mire per mua, per familjen dhe te ardhmen e vajzes sime”, ka thene Rafiq Qureshi, qe sipas revistes ka tentuar ta shese te bijen me nje marreveshje ilegale adoptimi.

Por i ati e ka pergenjeshtruar gjithcka ne nje interviste per televizionin indian Ndtv. Ai ka treguar se eshte kontaktuar nga nje cift nga Dubai, qe kerkonin ta biresonin vajzen. “Nuk e kam ofruar per shitje, kerkova vetem nje ndihme per ta rritur larg vendin ku jeton”.

Edhe vete vajza ka deklaruar se eshte e lumtur me prinderit, duke konfirmuar versionin e te atit.
Ate e bije u shprehen se ndihmat e premtuara nga producentet e filmit qe fitoi tete cmime Oscar, nuk kane mberritur ende. Rafiq po pret zgjedhjet, pasi disa politikane i kane premtuar nje shtepi te re.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi