Pamela afër martesës së katërt

Shko poshtë

Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga ADMIN prej Tue Apr 14, 2009 6:10 pm

Pamela afër martesës së katërt


Pamela Anderson ka nxitur spekulimet se ajo do të martohet për të katërtën herë, pasi njëri nga miqtë e saj dizajnerë ka zbuluar se është duke e punuar fustanin e saj të nusërisë. Ish-aktorja e serisë “Baywatch” kishte tre martesa të shkurtra me Tommy Lee, Kid Rock dhe Rick Salomon, aktualisht është në lidhje me zhytësin Jamie Padgett. Anderson së fundi ka bërë të ditur se djemtë e saj nga martesa e parë me Tommy Lee, Brandon, 12-vjeçar, dhe Dylan, 10-vjeçar, e pëlqejnë të dashurin e saj të ri.13 Prill 2009
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga arberia prej Wed Apr 15, 2009 1:42 am

Pune aktoresh-VIP-a Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 3:26 am

pak here qenka martura kjo vetem 3 here deri tani ..une mendova kush e di se sa lol!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga ADMIN prej Wed Apr 15, 2009 3:58 am

Nuk e di une kurre nuk kam pasur ndo nje simpati te vecante per kete
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 4:36 am

çuditshem se zakonisht per meshkujt kjo eshte aktorja preferuar lol!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga ADMIN prej Wed Apr 15, 2009 7:54 am

Ilda shkruajti:çuditshem se zakonisht per meshkujt kjo eshte aktorja preferuar lol!

Ilda mos u cudit ,ndoshta une jam nje njeri UNIK ,kam jetuar ne Californi per afer 8 viteve ,ne LOS ANGELES dhe kam pare shume aktor ,kur une e kam pare kete femer origjinal nuk me ka bere pershtypje shume sepse rreth saje ishin me dhjetra femra shume me te bukura se kjo ,pastaj kjo ka marre fame vetem se ishte V.I P ,ne CALIFORNI jane mbledhur vajzat ma te bukura te botes ,ne SANTA MONIKA bulevard nuk shef gje tjeter vetem bukuri te rradhe ne femra
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga arberia prej Wed Apr 15, 2009 2:13 pm

hahaha,lumsi ti ,Alban
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pamela afër martesës së katërt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi