Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Shko poshtë

Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga redrose prej Tue Apr 14, 2009 1:19 am

UROJ QE TE JENI TE GJITHE MIRE DHE TI KENI KALUAR KETO DITE TE MEDHA ME GEZIME NE FAMILJET TUAJA.ME RESPEKT REDROSE lol!
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga arberia prej Tue Apr 14, 2009 1:41 am

Pershendetje REDROSE dhe ja kalofsh mire ne kete forum kaq te hapur dhe te ngrohte gjithashtu Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga redrose prej Tue Apr 14, 2009 1:44 am

faleminderit arberia
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga ADMIN prej Tue Apr 14, 2009 4:18 am

RedRose ne rradhe te pare dua te uroj mire ardhjen ne kete sofer shqiptare qe shume nga ne ne mergim po diskutojme rrethe jetes altuale qe na rrethon ,te uroj qe ta kaloni sa me bukur midis nesh dhe te trajtojme tema qe deshirojme gjithe secili ,pershendetje ne emer te stafit
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga redrose prej Tue Apr 14, 2009 4:36 am

flm shume Albani
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 3:28 am

prsh redrose!!!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve nga REDROSE.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi