Pamela Anderson, ne mbrojtje te qenve indiane

Shko poshtë

Pamela Anderson, ne mbrojtje te qenve indiane

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 7:22 am

Pamela Anderson, ne mbrojtje te qenve indiane

Pamela Anderson si mbrojtese e kafsheve, kete radhe ka dale ne mbrojtje te qenve te braktisur ne qytetin indian te Mumbait.

Ish-aktorja e “Baywatch” ka kerkuar qe qente duhet te sterilizohen, ne vend qe te vriten. Ajo u dergoi nje leter autoriteteve te qytetit, ku shkruante se qente nuk mund te perdorin prezervative, por problemi i tyre mund te zgjidhet pa dhimbje.

Gjykata e Larte ne Mumbai urdheroi se fundi vrasjen e qenve te rruges, qe paraqesin rrezik per njerezit.

“U shqetesova kur mesova nga Peta(shoqata ne mbrojtje te kafsheve) se qente e rruges do te kapen dhe vriten. Kjo nuk eshte zgjidhje per t’i kontrolluar”, tha aktorja. Ajo shtoi se zgjidhja me e mire eshte sterilizimi i kafsheve per te qene me njerezore.

Burimi: Top Channel

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi