GEZUAR PASHKET

Shko poshtë

GEZUAR PASHKET

Mesazh nga gerrard73 prej Sat Apr 11, 2009 5:18 am
gerrard73
admin
admin

Numri i postimeve : 45
Points : 49
Reputation : 0
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GEZUAR PASHKET

Mesazh nga ADMIN prej Sat Apr 11, 2009 7:40 am

Ju uroj nga zemra ime ,te gjithe besimtareve kush i feston,me shendet PASHKET,ju uroj nga zemra suksese dhe ardheshin te bardha per gjithe popullin shqiptar ,"GEZUAR"
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GEZUAR PASHKET

Mesazh nga arberia prej Sat Apr 11, 2009 2:51 pm

EDHE UNE JU UROJ NGA ZEMRA ,GEZUAR DHE PER SHUME VJET PASHKET,TE GJITHE MIQVE TE MI KATOLIKE NE KETE FORUM cheers
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GEZUAR PASHKET

Mesazh nga ADMIN prej Sun Apr 12, 2009 7:13 pm

Lideret politike urojne Pashket


Zyrtare e politikane kane uruar besimtaret katolike me rastin e festes se Pashkes. Presidenti i Republikes, Bamir Topi ka vizituar katedralen e Shen Palit, ne Tirane, ku ka uruar arkipeshkvin Imzot Rrok Mirdita dhe te gjithe shqiptaret per Pashket katolike.
“Urimi i Papa Bendiktit per me shume paqe, harmoni dhe mireqenie sociale, eshte edhe urimi im per te gjithe katoliket shqiptare”, u shpreh presidenti Topi.
Katedralen e Shen Palit e kane vizituar edhe kryeminitri Sali Berisha i cili krahas urimit ka shprehur gjithashtu edhe entuziazmin e anetaresimit te Shqiperise ne NATO nje jave me pare.
Pak me vone selise se shenjte i jane drejtuar edhe kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, kryetarja e grupit parlamentar socialist Valentina Leskaj qe beri thirrje per reflektim ne kete feste te shenuar.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GEZUAR PASHKET

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi