Prezantim

Shko poshtë

Prezantim

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 7:18 am

Ja ku ja mbrrina ne kete Forum kaq te ri dhe simpatik.Jam Arberia dhe shpresoj t'ja kaloj shume mire ketu.Pune te mbare FORUMIT! Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 3:32 pm

ok atehere po bej dhe une nje mini prezantim ...ilda , 19 vjec, studente......

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga Elizabella prej Mon Jan 19, 2009 6:57 pm

Hello une jam Elizabella jetoj ne amerike
Mire se ju gjeta te gjitheve
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga ADMIN prej Mon Jan 19, 2009 8:10 pm

Pershendetje te gjithve ,dhe mireseerdhet ne forumin ku diskutojne shqiptaret ,
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:15 pm

uou çfare prezantimi me le vertet pa fjale je i mirepritur danjel dhe jam e bindur qe do te kalosh mire midis nesh apo jo ????

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:19 pm

jam e bindur per kete Smile

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 4:34 pm

redwind.ne kete Forum simpatik ka shume ngrohtesi dhe harmoni.te uroj t'ja kalosh mire ,bashke me ne. Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga Hene@ prej Sat Jan 24, 2009 7:49 am

Hani rugen forumiste ariti Hene@Very Happy
avatar
Hene@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 280
Points : 379
Reputation : 9
Registration date : 24/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga arberia prej Sat Jan 24, 2009 7:57 am

uuuuuu,sa bukur arriti hene@ !
MIRESERDHE NE KETE FORUM KAQ TE DASHUR DHE JA KALOFSH SA ME MIRE NE GJIRIN E NGROHTE TE TIJ Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga ADMIN prej Sat Jan 24, 2009 8:08 am

O mire se erdhe o HENE@ ,te kemi pritur me padurim
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi