Carragher: Besojme tek titulli kampion

Shko poshtë

Carragher: Besojme tek titulli kampion

Mesazh nga ADMIN prej Wed Mar 25, 2009 7:54 pm

Carragher: Besojme tek titulli kampion


Pasi reduktuan avantazhin me Manchester United nga 7 ne 1 pike, tashme lojtaret e Liverpool besojne vertet tek endrra per te fituar titullin kampion.
Mes lojtareve qe kane kete bindje eshte edhe mbrojtesi legjendar i “The Reds”, Jamie Carragher. Ne nje interviste dhene per gazeten “The Sun” ai ka nxitur shoket e skuadres te besojne ne trofeun me prestigjoz ne Angli, te cilin Liverpool nuk e fiton prej gati 2 dekadash.

“United e ndien se ne gare tashme jemi futur edhe ne. Jemi nje skuader ne forme te mire dhe ky eshte momenti me i mire i sezonit per te qene i tille. Nuk ka shume kohe ne dispozicion por jemi te vendosur per te vazhduar ne kete rruge dhe ata e dine se jemi aty, pas tyre”, thekson Carragher, sipas te cilit, nje pike diference dhe nje ndeshje me shume nuk duhet t’i bejne pesimiste djemte e Rafa Benitez.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi