Kukes, ekzekutohen dy police

Shko poshtë

Kukes, ekzekutohen dy police

Mesazh nga ADMIN prej Mon Mar 23, 2009 7:19 pm

Kukes, ekzekutohen dy police


Dy police jane qelluar me arme zjarri dhe jane gjetur te vdekur ne fshatin Shen Meri teksa po kryenin detyren ne nje postbllok te vendosur ne rruge pas situates emergjente me deboren ne kete qark.
Policet, Shkelzen Dobrushi dhe Ramadan Hila, sipas te dhenave zyrtare, jane qelluar nga nje person, Afrim Hasanaj.
Punonjesit e policise se rendit dhe i dyshuari thuhet se kane patur nje grindje banale pak dite me pare, nderkohe qe Hasanaj njihet si nje person me precedente penale.
Ne vendngjarje menjehere kane shkuar drejtuesit e policise se qarkut Kukes dhe drejtori i pergjithshem i Policise se Shtetit, Ahmet Prenci.
Ndersa ne ndjekje te te dyshuarit pervec uniformave te policise se Kukesit, jane nisur nga Tirana edhe forcat speciale te repartit RENEA.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kukes, ekzekutohen dy police

Mesazh nga arberia prej Wed Mar 25, 2009 8:24 am

Kape vare ne mes te sheshit ,ate kriminel dhe beje shembull per te tjeret.
Dhe t'i leme ato jo po te drejtat e njeriut apo ku di une tjeter.Si u vritkan policet ne krye te detyres?
Pse ky shtet nuk e kerkon vendosjen e denimit kapital ,per keta kriminele....?Nuk e marr vesh.
Te dy policeve,viktima ju prefte shpirti ne paqe dhe familjareve ,ngushellimet e mia per kete dhimbje kaq te madhe.
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi