Gezuar ditelindjen Porta!!!

Shko poshtë

Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga Ilda prej Sat Mar 21, 2009 6:22 am

urime Porta!! Gezuar ditelindjen!!! edhe 139 vjet te tjera!!
Lumturi dhe gjithe te mirat ne jete!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga ADMIN prej Sat Mar 21, 2009 7:12 am

Ilda flm shume ,perse edhe 139 ,une jam vetem 19 ,ndoshta ashtu ndihem ,pershendetje dhe ju falenderoj perzemersisht per kete urim te vlefshem per mua
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga LULJETA prej Sat Mar 21, 2009 7:32 am

Nuk po e kuptoj se kush eshte porta ,Alban ne qofte se ke ditlindjen une te uroj edhe 100 te tjera
avatar
LULJETA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 17
Points : 8
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga TIRANA prej Sat Mar 21, 2009 7:39 am

As une nuk po e kupto !!,epo gezuar ditelindjen ata cilet qe e kane
avatar
TIRANA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 8
Points : 2
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga ADMIN prej Sat Mar 21, 2009 7:45 am

Une kam ditlindjen sot me dt 21 mars dhe mbushi 39 vjev ,edhe bashkshortia ime ka ditlindjen sot dhe ajo mbushe 31 vjec ,pra dy gezime ne nje dite ,per sa i perket emrit "PORTA" une jam i regjistruar ne nje fotum tjeter me kete emer dhe Ilda eshte nje shoqe e vjeter nga ai forum dhe une e falenderoj Ilden shume qe ajo ka marrur mundimin qe te vije nga ai forum qe ajo eshte shume aktive dhe te me uroje ditelindjen time ketu
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga arberia prej Sun Mar 22, 2009 2:26 pm

ALBAN ,GEZUAR DHE PER SHUME VJET TE TJERA DITELINDJEN!
SHENDET DHE HARMONI ME GJITHE TE DASHURIT E TU !!!!
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga ADMIN prej Mon Mar 23, 2009 4:15 am

Flm Arberia,flm te gjithe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga Orfe@ prej Sun Apr 26, 2009 3:19 pm

gezuar 100 u befsh


tema mbyllet!
avatar
Orfe@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 23
Points : 63
Reputation : 4
Registration date : 22/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar ditelindjen Porta!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi