GEZUAR DITELINDJEN

Shko poshtë

GEZUAR DITELINDJEN

Mesazh nga ADMIN prej Wed Mar 18, 2009 4:16 am

B.P Stafi i ilirialive ju uron juve gezuar ditelindjen ,shendet dhe lumturi ne jeten tuaj
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: GEZUAR DITELINDJEN

Mesazh nga arberia prej Sun Mar 22, 2009 2:28 pm

PAK ME VONESE POR EDHE UNE JU UROJ DITELINDJEN B.P.
U BEFSH 100 VJEÇ DHE GJITHE GEZIME NE JETE!!!!
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi