pershendetje

Shko poshtë

pershendetje

Mesazh nga Bratosh prej Wed Mar 11, 2009 8:06 pm

jam bratoshi jetoj ne usa michigan mu lla rasti ta shof ket faqe me errlli mire ,se ne kete faqe gjeta shume gjena te rralla :pore nuke mbetet gje tjeter vecse ta uroj kriusin e kesaj faqe elle te gjithe ata ci shkruajne ,te gjithe ata ci eh frekuentojne ,shkruani sa ma shume ,e cka te deshironi .pere shendetje bratoshi

Bratosh
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 3
Registration date : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga ADMIN prej Wed Mar 11, 2009 8:28 pm

Pershendetje Bratoshi ,ju uroj mire se erdhe ne forumin tone dhe te urojme ta kaloni sa me mire midis nesh
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga arberia prej Fri Mar 13, 2009 6:43 am

Edhe une e pershendes Bratoshin dhe i uroj gjithe te mirat dhe besoj se do te kenaqet ne kete forum ,se bashku me ne te gjithe Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 13, 2009 10:58 am

Pershendetje Bratoshi gjithashtu edhe une te uroj qe tia kalosh sa ma mire midis nesh ne kete forum te mrekullueshem...!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Bratosh prej Fri Mar 13, 2009 10:41 pm

shkodran faleminderit pere pershendetjen tuaj .ekalofshim sa mamir ne kete forum ;me respekt bratoshi

Bratosh
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 3
Registration date : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Bratosh prej Fri Mar 13, 2009 10:46 pm

arberi ;pershendetje te perezemerta nga bratoshi ,seshpejti me 5 yje

Bratosh
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 3
Reputation : 3
Registration date : 07/03/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 18, 2009 12:20 pm

Po pse 5 yje more bratoshi ,e jo 6 ..... ishte shaka

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Orfe@ prej Sun Apr 26, 2009 11:14 am

Mire se ju gjeta ju pershendeta me nga nje rep.+ ! Very Happy
avatar
Orfe@
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 23
Points : 63
Reputation : 4
Registration date : 22/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga arberia prej Sun Apr 26, 2009 11:57 pm

,te pershendes dhe t'ja kalojme mire se bashku ketu, orfe@ Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga ADMIN prej Mon Apr 27, 2009 12:00 pm

Pershendetje per te gjithe antaret e forumit tone te bukur
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi